Strona WWW

sloganStudio Kreacji Ruchu - "W tańcu możesz pozwolić się na luksus bycia sobą"

Arleta Piotrowska


absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu, Politechniki Wrocławskiej i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

instruktor rekreacji w zakresie taniec towarzyski, przeszkolona zgodnie z porozumieniem rektorów Akademii Wychowania Fizycznego w Polsce na podstawie którego uzyskała uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowych i rekreacyjnych
 
 
instruktor sportu w zakresie taniec towarzyski, przeszkolona zgodnie z porozumieniem rektorów Akademii Wychowania Fizycznego w Polsce na podstawie którego uzyskała uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowych i rekreacyjnych
 

sędzia Polskiego Związku Tańca Freestyle. Sędziowała na turniejach debiutanckich i klasyfikacyjnych oraz na Krajowych Mistrzostwach Polski Show Dance, Production, mini Production, Synchron Dance 2012.

tancerz. Tańczyła w różnych zespołach tanecznych na ogólnopolskich przeglądach i turniejach tańca. Jako tancerz występowała również na lokalnych imprezach organizowanych na terenie powiatu kaliskiego. W latach 1992-2002 była tancerką Klubu Tańca Towarzyskiego „Botafogos". Zaś w latach 2006-2010 była członkiem zespołu „AQUA". Zaangażowała się również w udział w treningach grupy OKTAN która występowała w programie telewizji Polsat „Tylko taniec - Got to dance".

instruktor. Jest instruktorem hip hop z uprawnieniami wydanymi na podstawie rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Pod jej okiem zespoły brały udział w Regionalnych Przeglądach Zespołów Tanecznych oraz turniejach ogólnopolskich zdobywając wyróżnienia i nagrody.

• posiada wyróżnienia Polskiego Stowarzyszenia Tanecznego.

uczestnik Europejskich Spotkań Tanecznych w stylu Salsa i American Jazz oraz wieloletni uczestnik Ogólnopolskich Warsztatów Tańca Współczesnego

wychowawca kolonijny. Posiada zaświadczenie o ukończeniu kursu na wychowawcę placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Jako wychowawca uczestniczyła w obozach tanecznych Summer Dance Camp, które były obozami treningowymi dla tancerzy turniejowych i dla dzieci które chciały doskonalić swoje umiejętności z zakresu tańca.
 

Tańczyć zaczęła jako dziecko. Początkowo był to taniec towarzyski. Później zainteresowała się innymi stylami: hip hop, disco, taniec współczesny oraz jazz. Wciąż poszukuje nowych wyzwań tanecznych w których mogłaby się realizować. Angażuje się w projekty na skalę lokalną (np. festyny przedszkolne, szkolne na terenie miast i gmin w których pracowała, obchody Dnia Tańca w Kaliszu, lokalne przeglądy zespołów tanecznych, Przegląd Amatorskiej Twórczości Artystycznej gminy Ostrów Wlkp.) jak i na skalę światową (wolontariat na World Championships Hip Hop, Electric Boogie, Break Dance Kalisz, pokaz taneczny na Mistrzostwach Europy w Tańcach Standardowych Kalisz, pokaz tańca i praca w sekretariacie podczas Międzynarodowego Turnieju Tańca CALISIA OPEN). Chcąc doskonalić swoje umiejętności uczestniczy w kursach i warsztatach organizowanych na terenie całej Polski z różnych styli jak: hip hop, disco, jazz, modern, salsa, flamenco, taniec orientalny. Kształciła i nadal kształci się u doskonałych instruktorów tańca.

Zajęcia prowadzi od 2005 roku z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Na zajęcia przez nią prowadzone uczęszczają już dzieci w wieku 2,5/3 lat a także osoby dorosłe które zaczynają lub kontynuują swoją przygodę z tańcem.

W taniec angażuje się całkowicie: ciałem, duszą i umysłem i wciąż dąży do doskonalenia swojego warsztatu.
Poza tańcem interesuje się podróżami. Uwielbia poznawać nowe miejsca i kultury oraz nowych, ciekawych ludzi.

Nasi trenerzy

Arleta Piotrowska

Arleta Piotrowska

Angelika Zaworska - Kałużniak

Patrycja Jarczewska

Agnieszka Kubiak

Julia Tyrakowska

Szymon Zaradny