Strona WWW

sloganStudio Kreacji Ruchu - "W tańcu możesz pozwolić się na luksus bycia sobą"

Galeria

 • Wigilia na kaliskim rynku

  Wigilia na kaliskim rynku
  (Liczba zdjęć: 46)
  Dziś tj. 13.12 nasza taneczna ekipa występowała podczas Wigilii na kaliskim rynku. W tym roku podczas charytatywnej wigilii organizowanej przez Fundację Bread of Life zbierano na rzecz dzieci chorujących na raka.

 • Pokaz mody ślubnej Jarocin

  Pokaz mody ślubnej Jarocin
  (Liczba zdjęć: 6)
  W dniu 10.11.2014 w jarocińskim Spichlerzu odbyła się pierwsza gala ślubna. Nasi tancerze zostali zaproszeni do wykonania pokazu pierwszego tańca. Zaprezentowali walca wiedeńskiego do klasyki polskiego rocka, do utworu "Kocham Cię" Chłopców z Placu Broni. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i miłą atmosferę. Dziękujemy organizatorom za cudowny i sprawny przebieg całej imprezy.

 • Musical "Oto MY" Szczytniki

  Musical "Oto MY" Szczytniki
  (Liczba zdjęć: 31)

  Na podsumowanie sezonu artystycznego GOK Szczytniki przygotował coś specjalnego - musical pt: "Oto MY". W jego tworzenie zaangażowane były wszystkie sekcje działające przy Gminnym Ośrodku Kultury: tancerze, wokaliści, aktorzy, plastycy, muzycy. Z połączenia tych artystycznych osobowości powstał godzinny spektakl. Po występach dzieci i młodzieży swój repertuar zaprezentował Dawid Kwiatkowski. Zaś tancerze z sekcji młodzieżowej tańczyli, zarówno pod, nad, przed i obok sceny razem z Dawidem w rytm jego piosenek. Kto był to widział co się działo: piski, wrzaski, krzyki :)

 • Kotlin - lekcja otwarta

  Kotlin - lekcja otwarta
  (Liczba zdjęć: 31)
  Tłumy spragnionych tańca. Tak w jednym zdaniu można by opisać to co działo się podczas pierwszych zajęć w nowo powstałym Domu Kultury w Kotlinie. Na zajęcia przyszły zarówno maluszki w wieku przedszkolnym jak i dzieci i młodzież. Na starcie życzymy przede wszystkim wytrwałości w nauce tańca, tak abyśmy ten rok szkolny zakończyli w tak samo licznym gronie.

 • Balet - pierwsze zajęcia w sezonie

  Balet - pierwsze zajęcia w sezonie
  (Liczba zdjęć: 12)
  No i w końcu nasze małe adeptki zaczęły swoją naukę tanecznych kroczków. Prawda że pięknie się prezentują? A z tych małych łabądków wkrótce wyrosną piękne baletnice.

 • Poranki z "Winx Club" oraz "Mia i Ja" w kinie HELIOS w Kaliszu

  Poranki z "Winx Club" oraz "Mia i Ja" w kinie HELIOS w Kaliszu
  (Liczba zdjęć: 31)
  We współpracy z kinem "Helios" w Kaliszu prowadzimy animacje przed seansami dla dzieci w ramach filmowych poranków. Dzieci tańczą, bawią się, aby później wejść na seans filmowy i obejrzeć przygotowane specjalnie dla nich bajki.

 • Dni Jarocina 3.05.2014

  Dni Jarocina 3.05.2014
  (Liczba zdjęć: 61)
  W dniach 30.04-3.05.2014 odbywały się Dni Miasta Jarocin. Nasze grupy dziecięce i młodzieżowe zostały zaproszone do uświetnienia tej uroczystości swoim pokazem tanecznym. Mimo nie sprzyjających warunków zarówno pogodowych jak i tych "scenicznych" młodzi tancerze spisali się wyśmienicie. Pokazali że taniec jest ich pasją a swoim uśmiechem i energią zarazili zgromadzoną publiczność.

 • Dzień Tańca w JOK

  Dzień Tańca w JOK
  (Liczba zdjęć: 6)
  W dniu 29.04 na świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej właśnie okazji Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej (SKRAP) przygotowało pokaz tańca w wykonaniu dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach w tym roku szkolnym. Po raz pierwszy na scenie wystąpiła grupa początkująca 3-6 lat i 7-11 lat. I mimo początkowej tremy dali się ponieść muzyce, a oklaski ich najbliższych dodały im otuchy. Młodzi tancerze z wszystkich grup zaprezentowali swoje choreografie taneczne z wielką radością i energią. Wkrótce kolejne nasze pokazy. Zapraszamy :)

 • Pokaz taneczny grup działających przy GOK w Szczytnikach

  Pokaz taneczny grup działających przy GOK w Szczytnikach
  (Liczba zdjęć: 64)
  12.04 odbył się pokaz dokonań artystycznych dzieci i młodzieży działających przy GOK w Szczytnikach. Na scenie prezentowali się zarówno wokaliści, instrumentaliści, adepeci sztuki teatralnej oraz oczywiście tańca. Grupy IMPULS i EXPLOZJA zaprezentowały swoje układy choreograficzne nad którymi pracowały od początku roku szkolnego.

 • Drzwi Otwarte ZSS Jarocin 2.03.2014

  Drzwi Otwarte ZSS Jarocin 2.03.2014
  (Liczba zdjęć: 15)
  W słoneczną niedzielę 2.03 w Zespole Szkół Społecznych w Jarocinie odbyły się Drzwi Otwarte. Dzieci, które na co dzień tańczą pod okiem Arlety Piotrowskiej w ramach organizowanych lekcji tańca, również zaprezentowały swoje umiejętności. Dla niektórych to był pierwszy, taneczny występ przed publicznością. Młodzi tancerze ze Szkoły Podstawowej wystąpili w choreografiach z różnych stylów tanecznych: hip hop, disco, latino, taniec towarzyski. Było dużo pozytywnej energii oraz uśmiechu na twarzach młodych adeptów tańca. Byle tak dalej z energią i uśmiechem :)

 • Podziękowania

  Podziękowania
  (Liczba zdjęć: 1)

 • warsztaty FERIE Stęgosz 2014

  warsztaty FERIE Stęgosz 2014
  (Liczba zdjęć: 16)
  Ferie to czas odpoczynku i zabawy. Dzieci w Stęgoszy skorzystały w tym roku z oferty Pani Sołtys i wzięły udział w zaplanowanych zajęciach. Nasza instruktor - Arleta Piotrowska poprowadziła warsztaty z tańca nowoczesnego. Przez te kilka dni zajęć udało nam się zrealizować choreografie przesycone energią :) Lokalne dzieci okazały się bardzo sympatyczne i otwarte na taniec. Mamy nadzieje że już wkrótce spotkamy się ponownie.

 • WOŚP 12.01.2014 JOK Jarocin

  WOŚP 12.01.2014 JOK Jarocin
  (Liczba zdjęć: 23)
  W niedzielę 12.01 odbył się 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasi mali i duzi tancerze wzięli czynny udział w tej akcji i zatańczyli w Jarocińskim Ośrodku Kultury.

 • wigilia Jarocin 19.12.2013

  wigilia Jarocin 19.12.2013
  (Liczba zdjęć: 5)

 • spotkanie wigilijne Kościelna Wieś 18.12.2013

  spotkanie wigilijne Kościelna Wieś 18.12.2013
  (Liczba zdjęć: 38)

 • Dzień Dawcy Szpiku w Jarocinie 8.12.2013

  Dzień Dawcy Szpiku w Jarocinie 8.12.2013
  (Liczba zdjęć: 65)
  W niedziele 8.12 w Jarocinie w ZSP nr 2 odbył się Dzień Dawcy Szpiku. Nasze grupy wsparły tą akcję. Dzieci i młodzież zaprezentowała się na parkiecie a rodzice i opiekunowie wsparli akcje rejestrując się do bazy dawców. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie naszych tancerzy, tym bardziej że cześć z nich występowała na parkiecie po raz pierwszy.

 • Bo ja tańczyć chcę" z Misiem w JOK-u 4.12.2013

  Bo ja tańczyć chcę" z Misiem w JOK-u 4.12.2013
  (Liczba zdjęć: 8)
  4.12.2013 odbyła się w JOK-u impreza z okazji Dnia Osoby Niepełnosprawnej "Bo ja tańczyć chcę".
  Tancerze ze Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej zostali zaproszeni do wzięcia udziału w tej imprezie.
  Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie w przyszłym roku.

 • Halloween Kościelna Wieś 30.10.2013

  Halloween Kościelna Wieś 30.10.2013
  (Liczba zdjęć: 119)
  W środę 30.10 w Restauracji "Malibu" odbył się bal kostiumowy z okazji Halloween. Dzieci uczestniczące w zajęciach Studia Kreacji Ruchu oraz zaproszeni goście byli świadkami upiornych tańców, straszliwych zabaw i groźnych wyżerek. Kontynuując tradycję spotkamy się w tym samym klimacie za rok!

 • Halloween Jarocin 27.10.2013

  Halloween Jarocin 27.10.2013
  (Liczba zdjęć: 41)
  W upiorną niedzielę 27.10 w Restauracji "Camea" w Jarocinie odbył się Halloweenowy zjazd wszystkich okolicznych potworów. Gościliśmy wampiry, mumie, zombie, czarownice, kościotrupy oraz inne straszliwe postacie. Już po raz kolejny odbyła się impreza z okazji Halloween która była pretekstem do świetnej zabawy w rytm znanych i lubianych utworów. Dzieci spisały się na medal przygotowując super kostiumy. Do zobaczenia za rok!

 • Turniej "Serce Ulicy" Zielona Góra 26.10.2013

  Turniej "Serce Ulicy" Zielona Góra 26.10.2013
  (Liczba zdjęć: 80)
  W sobotę 26.10 tancerze Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej po raz pierwszy wzięli udział w turnieju tańca. Startowaliśmy w kategoriach solo do lat 7, 10-11, 12-13 14-15 lat oraz w kategorii duety 14-15 lat. Walczyliśmy dzielnie chociaż tancerzom towarzyszyła trema :) Turniej był dla dzieci i młodzieży dużym sprawdzianem własnych możliwości. Jako instruktor mogę powiedzieć że jestem dumna z moich tancerzy, jednak czeka nas wiele pracy nad choreografiami, motywacją i walką z samym sobą w celu pokonywania słabości. Teraz bogatsi o nowe doświadczenia zabieramy się ze wzmożonym wysiłkiem do pracy nad choreografiami.
  Organizatorom serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę i mega klimat całej imprezy.

 • Uroczyste pasowanie na tancerza Jarocin 11.10.2013

  Uroczyste pasowanie na tancerza Jarocin 11.10.2013
  (Liczba zdjęć: 54)


  Po raz pierwszy w historii Studia Kreacji Ruchu dzieci uczestniczyły w uroczystym pasowaniu na tancerza. Każdy mały i duży tancerz musiał wykazać się dobra kondycją, koordynacją i umiejętnością zapamiętywania przedstawionych kroków tanecznych. Wszyscy tancerze składali ślubowanie w którym to obiecywali że będą godnie nosili miano tancerza. Teraz pozostała nam tylko praca nad nowym choreografiami. Do zobaczenia na parkiecie!
   

 • Oficjalne otwarcie nowej sali w Kaliszu

  Oficjalne otwarcie nowej sali w Kaliszu
  (Liczba zdjęć: 8)
  28.09. 2013 (sobota) Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej oficjalnie otwarło swoją nową salę taneczną. Zaproszeni goście i przyjaciele bawili się z nami w rytmach latino, zumby a dzieci tańczyły do najnowszych przebojów.
  Na naszym nowym parkiecie zabawy nie było końca, najbardziej wytrwali zawodnicy bawili się do rana.
  Dziękujemy za świetną atmosferę i zapraszamy do tańca!

 • Koncert Pożegnanie LATA w Jarocinie 20.09.2013

  Koncert Pożegnanie LATA w Jarocinie 20.09.2013
  (Liczba zdjęć: 90)
  W dniu 20.09 na jarocińskim rynku odbyła się impreza plenerowa pt: "Pożegnanie Lata". Nasi tancerze zaprezentowali swoje umiejętności podczas pokazów popołudniowych. Mimo nie sprzyjającej pogody zatańczyli oni jak zwykle z energią i uśmiechem. Wieczorem zaś zgromadzona publiczność miała okazje podziwiać gwiazdy wieczoru - Ewę Farną i Filipa Mettlera. Nasza grupa taneczna miała jedyną i niepowtarzalną okazję zrobić sobie zdjęcia i zebrać autografy od artystów. Emocjom nie było końca kiedy to udało się cyknąć grupowa fotkę z Filipem i Ewą oraz dostać imienne autografy. Za te wspaniałe emocje dziękujemy Pani Dyrektor JOK - Barbarze Kutera.

 • Dożynki Gminne Iwanowice 8.09.2013

  Dożynki Gminne Iwanowice 8.09.2013
  (Liczba zdjęć: 30)
  W pogodną niedzielę 8.09 w Iwanowicach odbyły się tradycyjne Dożynki Gminy Szczytniki. Dzieci i młodzież z sekcji GOK prowadzone przez Arletę Piotrowską brały udział w organizowanym na tę okoliczność widowisku pt: „Nasz Kordecki - młodość i tradycja". Realizacji koncertu podjęła się Agnieszka Pogorzelec przy współpracy Jolanty Leszki i Justyny Kmiecik, tanecznie grupy przygotowała Arleta Piotrowska. Projekt realizowany był w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „Długosz Królewski” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Ponadto nasze tancerki z zespołu IMPULS zostały przygotowane przez Arletę Piotrowską do układu choreograficznego do znanej i lubianej piosenki "Rycz mała rycz". Razem z Jerzym Słotą z legendarnej grupy VOX zatańczyły na scenie podczas tego utworu. Publiczność była zachwycona więc nie odbyło się bez bisów.

  http://www.szczytnikigok.pl/index.php/pl/Aktualnosci/dozynki2013

 • Lato z JOKiem 5-9.08 II edycja

  Lato z JOKiem 5-9.08 II edycja
  (Liczba zdjęć: 25)
  W gościnnym Jarocińskim Ośrodku Kultury znowu zawrzało od dziecięcych śmiechów. W dniach 5-9.08 przez cały tydzień trwały zajęcia w ramach kolejnej - drugiej już edycji LATA z JOKiem. Instruktorzy Studia Kreacji Ruchu zostali i tym razem zaproszeni do prowadzenia zajęć tanecznych. Ilość osób przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Na zajęcia codziennie przychodziło około 130 młodych adeptów tańca. Nasze taneczne wybryki można było podziwiać 9.08 (piątek) na polanie przy Pałacu Radolińskich gdzie prezentowaliśmy rezultaty naszej tygodniowej pracy. Dziękujemy za wesołą atmosferę i mamy nadzieje że tych pozytywnie zarażonych tańcem będzie tylko przybywać. W gościnnym Jarocińskim Ośrodku Kultury znowu zawrzało od dziecięcych śmiechów. W dniach 5-9.08 przez cały tydzień trwały zajęcia w ramach kolejnej - drugiej już edycji LATA z JOKiem. Instruktorzy Studia Kreacji Ruchu zostali i tym razem zaproszeni do prowadzenia zajęć tanecznych. Ilość osób przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Na zajęcia codziennie przychodziło około 130 młodych adeptów tańca. Nasze taneczne wybryki można było podziwiać 9.08 (piątek) na polanie przy Pałacu Radolińskich gdzie prezentowaliśmy rezultaty naszej tygodniowej pracy. Dziękujemy za wesołą atmosferę i mamy nadzieje że tych pozytywnie zarażonych tańcem będzie tylko przybywać.

  Poniżej linki do zdjęć i podziękowań z imprezy umieszczonych na stronie JOK:
  http://www.jokjarocin.pl/aktualnosci/pokaz/n/236-Prezentacje-na-zakonczenie-II-edycji-Lata-z-JOKiem-2013r
  http://www.jokjarocin.pl/galeria/pokaz/g/106-Ruszylo-Lato-z-JOKiem-II-edycja
  http://www.jokjarocin.pl/galeria/pokaz/g/107-Lato-z-JOKiem-II-edycja-dzien-2
  http://www.jokjarocin.pl/galeria/pokaz/g/108-Kolejny-dzien-Lato-z-JOKiem-II-edycja-dzien-3
  http://www.jokjarocin.pl/galeria/pokaz/g/109-Lato-z-JOKiem-II-edycja-dzien-4
  http://www.jokjarocin.pl/galeria/pokaz/g/110-Prezentacje-na-zakonczenie-II-edycji-Lata-z-JOKiem-2013r

 • wakacje w Kościelnej Wsi

  wakacje w Kościelnej Wsi
  (Liczba zdjęć: 7)
  Mimo trwających wakacji grupa z Kościelnej Wsi nie próżnuje. Spotykamy się na zajęciach i trenujemy. Przygotowujemy nowe choreografie na nowy sezon taneczny. Teraz pracujemy nad choreografią modern z grupą starszą oraz nad nową choreografią hip hop z grupa młodszą. Zapraszamy na zajęcia wszystkich z terenu gminy Gołuchów, którym nudzi się w domu i chcieliby się poruszać w tanecznych rytmach.

 • LATO z JOKiem 1-5.07 I edycja

  LATO z JOKiem 1-5.07 I edycja
  (Liczba zdjęć: 20)
  W dniach 1-5.07.2013 w JOKu odbyły się warsztaty w ramach akcji "LATO z Jarocińskim Ośrodkiem Kultury" Była to pierwsza, lipcowa edycja tych spotkań. Kolejna jest przewidziana na sierpień. Instruktorzy związani ze Studiem Kreacji Ruchu prowadzili podczas tych spotkań zajęcia taneczne. Efektem tych tygodniowych działań był spektakl teatralno-taneczny z rekwizytami. Dzieci podczas zajęć plastycznych przygotowywały kostiumy i rekwizyty potrzebne do pokazu. Podczas zajęć teatralnych ćwiczyły ruch sceniczny oraz wiersze. No i oczywiście podczas zajęć tanecznych ćwiczyliśmy choreografie. Tematem przewodnim były wiersze Jana Brzechwy i muzyka z filmu "Akademia Pana Kleksa". Podczas całego tygodnia towarzyszyła nam wspaniała atmosfera a dzieci chętnie realizowały pomysły zaproszonych instruktorów. Do zobaczenia już wkrótce. W sierpniu druga edycja "LATA z JOKiem".
  Poniżej linki do strony JOKu z relacją z tego wydarzenia:
  http://www.jokjarocin.pl/galeria/pokaz/g/96-Prezentacje-na-zakonczenie-I-edycji-Lata-z-JOKiem-05072013r#!prettyPhoto[galeria]/10/

  http://www.jokjarocin.pl/galeria/pokaz/g/94-Lato-z-JOKiem-15-lipca-2013r
  oraz link do wiadomości regionalnych w których wspomniano o tym wydarzeniu (informacja o tym wydarzeniu od 9:54 min)
  http://tvproart.pl/tvonline/obejrzyj/6223/Wydarzenia/2013-07-04

 • Półkolonie w Zespole Szkół Społecznych w Jarocinie

  Półkolonie w Zespole Szkół Społecznych w Jarocinie
  (Liczba zdjęć: 5)
  W pierwszych tygodniach lipca w Zespole Szkół Społecznych w Jarocinie odbyły się półkolonie. Dzieci spędzające tam wakacyjny czas miały zapewnione wiele atrakcji, w tym również zajęcia taneczne, które prowadziła Arleta Piotrowska (na co dzień nauczyciel ZSS). Podczas wakacji dzieci poznały podstawowe kroki hip hop i walczyka wiedeńskiego oraz uczyły się pracy na podstawowych krokach z techniki jazz.

 • festyn gminny Szczytniki 30.06.2013

  festyn gminny Szczytniki 30.06.2013
  (Liczba zdjęć: 66)
  30.06.2013 w Szczytnikach odbył się festyn pt: "Szczytnickie LATO". Przed publicznością zatańczyły grupy z Gminnego Ośrodka Kultury prowadzone przez cały rok szkolny przez Arletę Piotrowską. Wystąpiła grupa ze Szczytnik oraz grupy ze Stawu i Iwanowic. Dzieci i młodzież zaprezentowały repertuar taneczny nad którym pracowały w tym sezonie. Mimo zmiennej pogody, a dzięki zgromadzonej licznie publiczności tancerze byli rozgrzani od emocji i zatańczyli z energią i radością. Festyn był jednocześnie podsumowaniem pracy twórczej grup działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Szczytnikach. W ramach podziękowań z rąk wójta gminy Marka Albrechta instruktorzy prowadzący grupy, które w tym roku szkolnym osiągnęły sukcesy na konkursach, otrzymali pamiątkowe zdjęcia ze swoimi grupami. tego zaszczytu doznała również Arleta Piotrowska której grupa zdobyła II miejsce na Powiatowym Przeglądzie Formacji Tanecznych.

 • festyn Kościelna wieś 29.06.2013

  festyn Kościelna wieś 29.06.2013
  (Liczba zdjęć: 19)
  W dniu 29.06 w Kościelnej Wsi przy siedzibie OSP odbył się festyn rodzinny. Podczas tego spotkania młodzież z Kościelnej Wsi tańcząca pod okiem Arlety Piotrowskiej zaprezentowała swoje umiejętności taneczne. Dziękujemy za zaproszenie i gorące przyjęcie przez publiczność.

 • zakończenie sezonu tanecznego przedszkole nr 19 Kalisz

  zakończenie sezonu tanecznego przedszkole nr 19 Kalisz
  (Liczba zdjęć: 11)
  25.06 podczas ostatnich zajęć tanecznych w sezonie 2012/2013 w przedszkolu nr 19 w Kaliszu odbyło się uroczyste zakończenie zajęć tanecznych. Nasi najmłodsi tancerze zatańczyli przed zgromadzonymi rodzicami układy taneczne których uczyli się w ciągu całego roku. Na koniec, w nagrodę, każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom za uczestnictwo w zajęciach tanecznych.

 • zakończenie sezonu tanecznego 2012-2013 Jarocin

  zakończenie sezonu tanecznego 2012-2013 Jarocin
  (Liczba zdjęć: 131)
  24.06.2013 odbyło się uroczyste zakończenie sezonu tanecznego Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej działającego w Jarocinie i okolicach. Tancerze prezentowali wszystkie choreografie których uczyli się podczas trwania sezonu 2012-2013. Na scenie gościnnego Jarocińskiego Ośrodka Kultury zatańczyły zarówno maluszki 3-6 latki oraz grupy starsze - początkujące i te które są już bardziej zaawansowane w technice tanecznej. Na koniec nie zabrakło oczywiście wręczenia dyplomów i wspólnych pamiątkowych zdjęć. Ze swojej strony chciałabym serdecznie podziękować wszystkim wytrwałym tancerzom małym i dużym którzy pilnie uczęszczali na zajęcia i zgłębiali tajniki tańca oraz rodzicom których zaangażowanie i poświęcony czas są bezcenne dla rozwoju dzieci. Życzę wszystkim udanego wypoczynku podczas wakacji abyście skumulowali siły na nadchodzący nowy sezon taneczny. Do zobaczenia we wrześniu :)
  Poniżej link do kilku zdjęć z wydarzenia na stronie www JOK:
  http://www.jokjarocin.pl/galeria/pokaz/g/90-Podsumowanie-roku-Studio-Kreacji-Ruchu-Arlety-Piotrowskiej-24062013r-JOK

 • Festiwal Piosenki Francuskiej JOK Jarocin 21.06.2013

  Festiwal Piosenki Francuskiej JOK Jarocin 21.06.2013
  (Liczba zdjęć: 1)
  21.06.2013 w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbył się V Festiwal Piosenki Francuskiej organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie oraz Jarociński Ośrodek Kultury. Nasza grupa taneczna została zaproszona do zaprezentowania układu tanecznego do piosenki "Les rois du monde". Dziękujemy za zaproszenie i czekamy na kolejne ciekawe inicjatywy.

  Poniżej link do zdjęć z tej imprezy:
  http://www.jokjarocin.pl/galeria/pokaz/g/87-V-Festiwal-Piosenki-Francuskiej-w-JOKu-21062013r#!prettyPhoto[galeria]/2/

 • Mamy Talent Jarocin

  Mamy Talent Jarocin
  (Liczba zdjęć: 50)
  W dniu 16.06 w jarocińskim parku odbył się festyn pt:" Mamy talent". W tym roku była to już piąta edycja tego przeglądu twórczości stowarzyszeń działających na terenie gminy Jarocin. Jak co roku również podopieczni Arlety Piotrowskiej prezentowali swoje dokonania na scenie. W tym roku po raz pierwszy wystąpili uczniowie reprezentujący Jarocińskie Stowarzyszenie Edukacyjne. Dziękujemy organizatorom za sprawny przebieg imprezy i upominki dla młodych tancerzy. Do zobaczenia na tej samej scenie za rok :)

 • 6.06 konkurs taneczny "Magia Tańca" Ostrów Wlkp

  6.06 konkurs taneczny "Magia Tańca" Ostrów Wlkp
  (Liczba zdjęć: 15)

  W dniu 6.06 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się XIII Wojewódzki Konkurs Taneczny "Magia Tańca" pod patronatem honorowym Marszałka województwa wielkopolskiego, Prezydenta miasta Ostrowa oraz Starosty Ostrowskiego. Nasi tancerze brali udział w tym konkursie prezentując się w choreografiach solowych, w duetach oraz w formacjach w różnych stylach tanecznych. Nasi tancerze mogą poszczycić się następującymi wynikami:

  I miejsce kategoria: inne formy tańca (duet hip hop) 16 lat i poniżej
  Belińska Klaudia i Gierasińska Julia

  I miejsce kategoria: inne formy tańca (duet hip hop) 16 lat i poniżej
  Nawrocka Nadia i Stawikowska Klaudia

  II miejsce kategoria: taniec nowoczesny, modern, jazz (duet modern) 19 lat i powyżej
  Maria i Zaradny Szymon

  II miejsce kategoria: inne formy tańca (solo hip hop) 13 lat i poniżej
  Dolacki Tomasz

  II miejsce kategoria: inne formy tańca (duet hip hop) 13 lat i poniżej
  Dolacka Julia i Konieczna Eliza

  II miejsce kategoria: inne formy tańca (solo hip hop) 16 lat i poniżej
  Stawikowska Klaudia

  II miejsce kategoria: inne formy tańca (zespół hip hop) 16 lat i poniżej
  Zespół SKRAP PIAST Kościelna Wieś

  II miejsce kategoria: inne formy tańca (duet hip hop) 19 lat i powyżej
  Zandek Maria i Zaradny Szymon

  III miejsce kategoria: inne formy tańca (solo hip hop) 16 lat i poniżej
  Sroczyńska Eliza

 • Radlin - pokaz podczas festynu Stowarzyszenia "Tęcza"

  Radlin - pokaz podczas festynu Stowarzyszenia "Tęcza"
  (Liczba zdjęć: 61)
  W dniu 9.05 mieliśmy okazje zaprezentować się przed publicznością bawiącą się podczas festynu w Radlinie. Festyn został zorganizowany przez Stowarzyszenie "Tęcza" Radlin oraz przy współudziale przedszkola. Nasi mali tancerze zaprezentowali swoje choreografie do przebojów muzyki dziecięcej a grupy starsze wystąpiły w układach hip hop i latino. Dziękujemy za miłą atmosferę.

 • PATAGO występ przedszkolaków z Czekanowa

  PATAGO występ przedszkolaków z Czekanowa
  (Liczba zdjęć: 6)
  21.05.2013 w Wysocku Wielkim odbył się XXV Przegląd Małych Form Scenicznych pt: "Chodź pomaluj mój świat" w ramach XXIII Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej PATAgO 2013. Wychowankowie Arlety Piotrowskiej z grupy starszej z przedszkola w Czekanowie również zaprezentowali swoje umiejętności podczas tego przeglądu. Dzieci zatańczyły z ogromną energią a przebój który zaprezentowały rozruszał również zgromadzoną publiczność. Do zobaczenia za rok.

 • 17.05.2013 pokaz na IX Gminnym i I Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych

  17.05.2013 pokaz na IX Gminnym i I Powiatowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych
  (Liczba zdjęć: 59)
  W dniu 17.05.2013 odbył się IX Gminny i I Powiatowy Przegląd Zespołów Tanecznych Cielcza 2013. Grupa 7-11 lat i grupa juniorska 12-15 lat zostały zaproszone przez organizatorów do zaprezentowania swoich umiejętności podczas tego wydarzenia. Dziękujemy organizatorom a w szczególności pani Alicji Szalkowskiej za świetną atmosferę, gościnność i piękne przygotowanie całej imprezy.

 • Dni Jarocina 4.05.2013

  Dni Jarocina 4.05.2013
  (Liczba zdjęć: 167)

  W dniach 1-4.05.2013 roku na jarocińskim rynku trwały uroczystości związane z Dniami Jarocina. Tancerze reprezentujący Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej zostali również zaproszeni zaproszeni do udziału w obchodach dni miasta i mieli zaszczyt wystąpić przed zgromadzoną publicznością.


 • Grand Prix Ziemi Wielkopolskiej Tańca nowoczesnego 27.04.2013

  Grand Prix Ziemi Wielkopolskiej Tańca nowoczesnego 27.04.2013
  (Liczba zdjęć: 4)

 • pokaz SKRAP Kościelna Wieś - VII Przegląd Piosenki Ludowej Kalisz 2013

  pokaz SKRAP Kościelna Wieś - VII Przegląd Piosenki Ludowej Kalisz 2013
  (Liczba zdjęć: 50)
  W dniu 20.04 (sobota) tancerze reprezentujący Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej oraz Stowarzyszenie PIAST Kościelna Wieś zostali zaproszeni na pokaz do gościnnej Szkoły Podstawowej nr 16 w Kaliszu. Młodzi tancerze zaprezentowali choreografie hip hop, jazz, latino oraz walczyka. Dziękujemy publiczności za gorące brawa i organizatorom za cudowną atmosferę.

 • 14.04.2013 Przegląd Zespołów Tanecznych w Liskowie-gr. Szczytniki i gr. Staw

  14.04.2013 Przegląd Zespołów Tanecznych w Liskowie-gr. Szczytniki i gr. Staw
  (Liczba zdjęć: 97)
  W dniu 14.04 odbył się IX Powiatowy Przegląd Formacji Tanecznych. W przeglądzie walczyły 22 zespoły taneczne z powiatu kaliskiego. Uczestnicy wykazali się wysokim poziomem tanecznym, a przegląd z roku na rok zaskakuje różnorodnością form tanecznych. Uczestnicy startowali w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy I-III, Klasy IV-VI i gimnazja podzielonych na dwie kategorie taneczne: aerobik disco dance oraz inne propozycje taneczne. Grupa ze Szczytnik prowadzona przez Arletę Piotrowską zajęła II miejsce w kategorii inne propozycje taneczne zaś grupa ze Stawu otrzymała wyróżnienie za udział w przeglądzie.

 • Pokaz "Powitanie WIOSNY" 23.03.2013

  Pokaz "Powitanie WIOSNY" 23.03.2013
  (Liczba zdjęć: 55)

  W dniu 23.03 w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbył się pokaz dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej. W programie znalazły się choreografie hip hopowe, disco dance, latino. Zgromadzona publiczność, którą zaprosili sami tancerze, nagradzała gromkimi brawami adeptów sztuki tanecznej. Na parkiecie prezentowali się zarówno nasi milusińscy (dzieci 3-6 lat) oraz starsi, bardziej zaawansowani tancerze. Już teraz możemy zaprosić na kolejny pokaz podsumowujący rok pracy, który odbędzie się w czerwcu. Dziękujemy za gościnę Jarocińskiemu Ośrodkowi Kultury.

 • Jarmark Wielkanocny 17.03.2013 Kościelna Wieś

  Jarmark Wielkanocny 17.03.2013 Kościelna Wieś
  (Liczba zdjęć: 8)
  17.03.2013 w Kościelnej Wsi odbył się Jarmark Wielkanocny organizowany przez Zespół Szkół w Kościelnej Wsi. Grupy reprezentujące Stowarzyszenie "PIAST" działające w Kościelnej Wsi oraz Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej zaprezentowały podczas tej imprezy przygotowane choreografie taneczne. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a publiczności za ciepłe przyjęcie.

 • Przegląd Zespołów Tanecznych Gostyń 16.03.2013

  Przegląd Zespołów Tanecznych Gostyń 16.03.2013
  (Liczba zdjęć: 52)
  16.03.2013 w Gostyniu odbył się Przegląd Zespołów Tanecznych "Taniec bez granic". Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej reprezentowała grupa z Kościelnej Wsi z formacją hip hop pt: "Roztańczona szkoła". Formacja ta po raz pierwszy prezentowała się w nowym składzie osobowym na przeglądzie tanecznym. Na scenie GOK swoje umiejętności pokazali również tancerze z Jarocina w duecie hip hop. Tancerze i instruktor dziękują organizatorom za sprawną organizację oraz wspaniałą atmosferę.

 • ZSS Drzwi Otwarte Jarocin

  ZSS Drzwi Otwarte Jarocin
  (Liczba zdjęć: 27)

 • Iwanowice pokaz 16.02.2013

  Iwanowice pokaz 16.02.2013
  (Liczba zdjęć: 22)

 • WOŚP Kościelna Wieś

  WOŚP Kościelna Wieś
  (Liczba zdjęć: 14)

 • Ferie Żerków

  Ferie Żerków
  (Liczba zdjęć: 46)

 • Ferie Jarocin

  Ferie Jarocin
  (Liczba zdjęć: 43)

 • Wigilia Jarocin

  Wigilia Jarocin
  (Liczba zdjęć: 43)

 • Wigilia Kościelna Wieś

  Wigilia Kościelna Wieś
  (Liczba zdjęć: 51)

 • Babskie Andrzejki

  Babskie Andrzejki
  (Liczba zdjęć: 10)

 • Halloween Kościelna Wieś

  Halloween Kościelna Wieś
  (Liczba zdjęć: 11)

 • Żerków

  Żerków
  (Liczba zdjęć: 3)

 • Halloween Jarocin

  Halloween Jarocin
  (Liczba zdjęć: 20)