Grafik

GRAFIK - SALA KALISZ – sezon 2020/2021

Sala Studio Kreacji Ruchu ul. Fabryczna 16 A

16.25-17.20 Mix taneczny grupa POMARAŃCZOWA 7-11 lat (kontynuacja)

17.35-18.30 Mix taneczny grupa CZERWONA 12 lat i więcej (kontynuacja)

18.45-19.40 Latino Solo dla Pań

20.00-20.55 Taniec towarzyski dla par

21.00-23.00 Sala zarezerwowana

18.00-22.00 Sala zarezerwowana

16.00-16.55 Mix taneczny grupa BIAŁA 3-4 lat

17.10-18.05 Mix taneczny grupa ŻÓŁTA 5-6 lat

18.20-19.15 Mix taneczny grupa CYTRYNOWA 7-11 lat

20.00-23.00 Sala zarezerwowana

16.00-16.55 Podstawy baletu dla dzieci

17.00-17.55 Modern i jazz od podstaw

18.00-18.55 Fit Balet dla dorosłych

19.00-20.30 Sala zarezerwowana

16.45-17.45 Sala zarezerwowana

18.00-22.00 Sala zarezerwowana

10.00-11.00 Gimnastyka artystyczna

GRAFIK - SALA JAROCIN – sezon 2020/2021

Sala Studio Kreacji Ruchu Os. Rzeczypospolitej 6

16.30-17.25 Balet dla dzieci

17.40-18.35 Jazz i modern dla młodzieży

18.50-19.45 Fit Balet dla dorosłych

20.00-20.55 Stretching dla dorosłych

16.45-18.10 Grupa pokazowa młodsza NIEBIESKA

18.25-19.20 Latino Solo dla Pań gr. kontynuująca

19.35-20.30 Taniec towarzyski dla dorosłych grupa średniozaawansowana

20.40-21.35 Bachata dla Pań od podstaw (od października 2020)

15.50-16.45 Grupa 5-6 lat ŻÓŁTA

17.00-17.55 Grupa 7-11 lat LIMONKOWA grupa początkująca

18.10-19.05 Latino Solo dla Pań od podstaw

19.20-20.15 Taniec towarzyski i użytkowy dla dorosłych grupa początkująca (od października 2020)

20.30-21.25 Dance aerobik (od października 2020)

16.00-16.55 Grupa 3-6 lat grupa BIAŁA 

17.10-18.05 Latino Girls

18.20-19.15 Grupa 7-11 lat POMARANCZOWA grupa  kontynuująca

19.30-20.25 Grupa 12 lat i więcej CZERWONA

20.35-21.30 High Heels dla Pań od podstaw (od października 2020)

16.30-17.25 Cheerleading – rozgrzewka, choreografie 

17.35-18.30 Cheerleading – rozciąganie/stretching i podstawy akrobatyki dla dzieci

19.00-20.00 Gimnastyka artystyczna (od 11.09.2020)

20.00-22.00 Endorfiny (pierwszy piątek miesiąca)

10.00-11.30 Sensoplastyka (pierwsza i trzecia sobota miesiąca)