Wyjątkowy

Pierwszy taniec Kalisz | Jarocin

Wyjątkowy pierwszy taniec Kalisz | Jarocin!

Co obejmuje kurs pierwszego tańca?

– Indywidualne spotkania z instruktorem,
– Przygotowanie choreografii pierwszego tańca,
– Naukę kroków do wybranej choreografii,
–  Przyjazną atmosferę na każdych zajęciach,
– Niezapomniane taneczne chwile na naszych parkietach w Kaliszu i Jarocinie 😉 

Niezapomniane chwile

Dzień ślubu jest specjalną okazją dla Was i bliskich Wam osób. Przygotujemy dla Ciebie i Twojego partnera wyjątkową choreografię, dzięki której Wasz występ zapadnie w pamięć nie tylko Wam, ale również gościom weselnym. 

Niezależnie od wyboru stylu tanecznego, poprowadzimy Was w tym wyjątkowym dniu!

Pierwszy taniec Kalisz | Jarocin

Tworzymy magiczne wspomnienia
Pierwszy taniec - od czego zacząć


Pierwszy taniec – od czego zacząć?

Na pierwszym spotkaniu staramy się poznać Was trochę bliżej. Określamy, jakie są Wasze umiejętności taneczne. Uzgadniamy, ile możecie poświecić czasu na indywidualne lekcje z instruktorem. Wspólnie wybieramy choreografię do wybranej piosenki no i zaczynamy wspólną przygodę z weselnym tańcem.

różowe urodzinowe wstawki
Pierwszy taniec Jarocin - wyjątkowa choreografia dopasowana do każdej pary


Piosenka na pierwszy taniec

Jeśli para nie ma wybranej piosenki na pierwszy taniec, zawsze może liczyć na podpowiedź z naszej strony. Dobieramy muzykę pod gusta i temperamenty naszych ślubnych par.

różowe urodzinowe wstawki
Przyjazna atmosfera w trakcie nauki pierwszego tańca w Kaliszu i Jarocinie


Wyjątkowa choreografia

Choreografie na pierwszy taniec dobieramy indywidualnie do każdej pary. Nasi kursanci decydują się na różne style taneczne i muzyczne. Jedni stawiają na klasykę, inni wolą choreografie zmysłowe i romantyczne. Jeśli narzeczeni mają duży dystans do siebie i na własnym weselu chcą zrobić prawdziwe SHOW to my im w tym pomożemy tworząc układ taneczny w wersji lekkiej i przyjemnej a nawet humorystycznej. Para decyduje o efekcie finalnym swojej choreografii. Instruktor uwzględnia sugestie państwa młodych, pomagając w aranżacji i doborze kroków, w których para wygląda i czuje się najlepiej.

różowe urodzinowe wstawki
Bezstresowa nauka pierwszego tańca Kalisz, Jarocin


Bezstresowa atmosfera

Chcemy, aby pierwszy taniec był dla Państwa Młodych wyjątkową chwilą. Na kursach przygotowujących stawiamy na przyjazną, bezstresową atmosferę. Przede wszystkim zależy nam na tym, aby ten wyjątkowy taniec sprawiał parze przyjemność, a nie kojarzył się z przykrym obowiązkiem i niepotrzebnymi nerwami. Nasza szkoła tańca gwarantuje dobrą zabawę. Dlatego zawsze zachęcamy naszych kursantów do treningów poza naszymi salami, w domowym zaciszu. Jak wiadomo trening czyni mistrzem i nie inaczej jest w przypadku nauki pierwszego tańca.

różowe urodzinowe wstawki

Szkoła tańca Studio Kreacji Ruchu prezentuje choreografię Walca Wiedeńskiego w wykonaniu naszych instruktorów

różowe urodzinowe wstawki
Co mówią o pierwszym tańcu uczestnicy naszych kursów?
Jeśli miesiąc przed ślubem Arleta nauczyła tańczyć parę, która nie miała o tańcu zbyt dużego pojęcia to znaczy, że działa cuda! Wspaniała, pozytywna i bardzo cierpliwa Osoba! Roztańczy każdego! Dziękujemy i gorąco polecamy!
Pierwszy taniec Gosi i Darka
Gosia i Darek

Odwiedź nasz

Dziękujemy za wspaniale spędzony czas podczas kursu. Arleta to nie tylko wspaniały nauczyciel tańca, ale i bardzo pozytywna osoba, która wprowadza na salę treningową dużą dawkę dobrego humoru. W 100% polecamy😀
Pierwszy taniec Kamili i Tomasza
Kamila i Tomasz

Z pamiętnika Studia Kreacji Ruchu...

Zapraszamy do obejrzenia naszej małej galerii zdjęć par, które zdecydowały się na naukę pierwszego tańca w naszej szkole.