Niepowtarzalne

Urodziny dla dzieci Kalisz | Jarocin

Urodziny dla dzieci w wyjątkowej, taneczno-sportowej oprawie tylko w Studio Kreacji Ruchu!

Zapewniamy:
– salę w Kaliszu lub Jarocinie,
– opiekę animatorów,
– podstawowy pakiet wystroju sali,
– gry i zabawy w tanecznym stylu,
– strefę dla Rodziców,
– catering.

Zorganizujemy niesamowite urodziny dla Twojego dziecka!

Zastanawiasz się nad zorganizowaniem urodzin w domu? A może szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko wraz ze swoimi przyjaciółmi spędzi ten wyjątkowy dzień? 

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Szkoła tańca Studio kreacji ruchu Kalisz | Jarocin

Sprawdź, jakie urodzinowe atrakcje przygotowaliśmy dla dzieci

Wykwalifikowana kadra animatorów na urodzinach dla dzieci kalisz

Wykwalifikowana kadra

W związku z tym, że chcemy zapewnić wyjątkowy charakter urodzinek dla dzieci, zajęcia sportowo-taneczne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę animatorów. Przede wszystkim zależy nam, aby Twoje dziecko dobrze się bawiło, spędzając miło czas w gronie najbliższych. Dodatkowo zapewniamy lokal na urodziny, abyś nie musiała martwić się gdzie je zorganizować.

różowe urodzinowe wstawki
Urodziny dla dzieci i przygotowane zabawy integracyjne

Gry i zabawy dla dzieci

Dbamy, aby uczestnicy urodzinowej imprezy byli w szampańskich humorach. Dlatego organizujemy integracyjne gry dla dzieci w specjalnie udekorowanej na tą okazję sali. Bez wątpienia podczas urodzin nie zabraknie malowania buziek czy zabawy z chustą animacyjną. W trakcie przygotowywania urodzin na naszych salach zauważyliśmy, że dzieciom bardzo podobają się zabawy sportowo-taneczne. W rezultacie czego zawsze stanowią one jeden z punktów urodzinowego programu.

różowe urodzinowe wstawki
Catering - urodziny dla dzieci Kalisz

Catering i Strefa dla Rodziców

Dodatkowo dla wszystkich chętnych możemy zapewnić catering z wcześniej uzgodnionymi przekąskami. Na pewno w urodzinowym menu powinny pojawić się słodkości wraz z obowiązkowym tortem. W czasie gdy dzieci będą się świetnie bawić pod opieką naszych instruktorów, rodzice będą mogli na spokojnie porozmawiać w specjalnie zorganizowanej „strefie dla rodziców”. Ponadto podczas urodzinek dostępna jest szatnia dla dzieci i rodziców. Nasze sale znajdują się w dwóch lokalizacjach: Kaliszu i Jarocinie.

różowe urodzinowe wstawki

Urodziny dla dzieci Kalisz

Zobacz

jak inne dzieci bawią się na organizowanych przez nas urodzinach.