Zajęcia dla dzieci

Prowadzimy taneczne zajęcia dla dzieci we wszystkich grupach wiekowych

Drogi Rodzicu, chcesz, aby Twoje dziecko więcej się ruszało i dobrze się przy tym bawiło? Zapisz swoją pociechę na zajęcia taneczne w naszej szkole tańca. Gwarantujemy profesjonalną naukę wybranego stylu tanecznego pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorów. Z pewnością Twoje dziecko nabędzie w naszej szkole podstawowe jak i zaawansowane umiejętności taneczne. Ponadto miło spędzi czas w gronie tanecznych przyjaciół. Lubimy odkrywać talenty taneczne. Sprawdź, czy Twoje dziecko taki talent ma!

Szkoła tańca Studio Kreacji Ruchu

Zarażamy pasją i miłością do tańca. 

Prowadzone przez nas zajęcia dla dzieci przygotowywane są z największą starannością. Przede wszystkim skupiamy się na opracowaniu choreografii, która będzie  dopasowana do umiejętności tanecznych dzieci w danej grupie. Dokładamy wszelkich starań, aby młodzi adepci sztuki tanecznej krok po kroku poznawali tajniki tańca. 

UWAGA: to nie jest zwyczajna szkoła tańca!

Uczymy i bawimy

Zajęcia taneczne dla dzieci w naszej szkole tańca

Bajkowe Pląsy

Nowe zajęcia dedykowane są najmłodszym dzieciom, które uwielbiają bajki. Na tych zajęciach tańczymy do znanych i lubianych piosenek z popularnych filmów animowanych, więc jeśli uwielbiasz takie baśniowe klimaty, to koniecznie musisz przyjść do nas na salę. Poczuj się jak postać z bajki i spełnij dziecięce marzenia. Może Twój maluch właśnie na tych zajęciach obudzi w sobie nie tylko miłość do tańca, ale również do ruchu.

Sensoplastyka

Zajęcia, na których głównym celem jest wykorzystanie wszystkich zmysłów Twojego dziecka. To właśnie tak najmłodsi odkrywają swój kolorowy świat. Skupienie się na silnym połączeniu doznań dotykowych, wzrokowych, smakowych i słuchowych. Jak wiemy, dla dziecka najlepsza zabawa jest wtedy, kiedy nie posiada ograniczeń. Jednak wtedy wiąże się to dla nas z dużą ilością sprzątania! Dlatego zapraszamy do nas, Wy skupicie się tylko na dobrej zabawie!
Co najważniejsze, produkty przez nas wykorzystane, są w pełni bezpieczne dla twojego dziecka. Wykorzystujemy tylko naturalne składniki, które sama dobrze znasz! Zajęcia bardzo dobrze wpływają na rozbudzenie wyobraźni, kreatywności i twórcze działanie dziecka. Pozwól swojemu dziecku na swobodę.

Mix taneczny 3-6 lat

Jest to grupa mająca na celu rozwój taneczny dzieci w wieku przedszkolnym. Na zajęciach uczymy się podstaw tańca nowoczesnego (hip hop, disco dance) oraz tańca towarzyskiego. Dzieci na zajęciach rozwijają koordynację ruchową, słuch muzyczny, uczą się prawidłowej postawy ciała oraz rozumienia przestrzeni.

Każda lekcja tańca zaczyna się krótką rozgrzewką (w formie zabawy ruchowej) podczas której przygotowujemy ciało do zajęć. Następna część to nauka choreografii czyli zapamiętywanie sekwencji ruchów tanecznych. Część końcowa to ćwiczenia relaksujące, które prowadzą do uspokojenia i wyciszenia dziecka

Mix taneczny 7-11 lat

Jest to grupa dla dzieci w wieku szkolnym młodszym. Na zajęciach uczymy się głównie choreografii hip hop, disco dance oraz elementów z techniki jazz i z tańca towarzyskiego. Zajęcia mają na celu zainteresowanie dzieci formą ruchu jaką jest taniec poprzez wyrażenie siebie w tańcu. Po rozgrzewce, podczas której skupiamy się na ćwiczeniach koordynacyjnych i wzmacniających sylwetkę, następuje część zajęć na której poznajemy nowe kroki taneczne i układamy je w sekwencje choreograficzne.

Taniec towarzyski dla dzieci

Taniec towarzyski jest już od bardzo wielu lat piękną formą spędzania czasu wolnego. Tym bardziej cieszy widok dzieci i młodzieży pięknie poruszających się po tanecznych parkietach. Zajęcia są skierowane dla dzieci od 6 roku życia. Na początku poznajemy rytm danego tańca, uczymy się kroku podstawowego a następnie tańczymy go najpierw solo a później w parach.

Balet dla dzieci

Zajęcia skierowane są dla dzieci w wieku od 5 lat, które chciałyby wejść w magiczny świat sceny baletowej. Zajęcia te mają na celu wypracowanie estetyki ruchu, zwiększenie gibkości ciała, wyrobienie poczucia rytmu.

Na zajęciach będziemy uczyć się podstawowych zwrotów i figur baletowych, tak aby na tej podstawie powstały układy choreograficzne, które można zaprezentować na scenie.

Gimnastyka artystyczna dla dzieci

Gimnastyka artystyczna to wyjątkowa dyscyplina łączącą sztukę ze sportem.

Oddziałuje ona na wszystkie grupy mięśniowe. Wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała, co wpływa na korekcję wad postawy. Gimnastyka artystyczna wpływa na koordynację ruchową oraz na równowagę statyczną i dynamiczną.

Hip-hop dla dzieci

Styl ten nie stroni od energetycznych i mocnych akcentów, opiera się na żywiołowych krokach.

Zajęcia to praca nad swoją techniką, ale także dobra zabawa i przyjazna atmosfera. W grupie dziecięcej przede wszystkim skupiamy się na poznawaniu kroków, układaniem ich w  sekwencje choreograficzne. Bawimy się muzyką oraz poznajemy możliwości swojego ciała w tańcu.

Cheerleading dla dzieci

Zajęcia są skierowane dla dzieci w wieku od 5 lat, które lubią taniec, muzykę i mają sporo energii!!!

Zajęcia te mają na celu kreowanie koordynacji ruchowej, budowanie kontaktu dzieci z muzyką, tańcem, gimnastyką oraz miłe spędzanie wolnego czasu.

Na zajęciach będziemy poznawać nowe choreografie taneczne do skocznej muzyki, uczyć się rytmicznych kroków, poznawać nowe zakresy ruchu i gimnastykować całe ciało.

Zajęcia dla dzieci Kalisz, Jarocin

Już dziś zapisz swoją pociechę na taneczne zajęcia dla dzieci!

Polub nasz