Zajęcia taneczne

dla dorosłych

FIT BALET dla dorosłych

To nie są typowe zajęcia baletowe. Te zajęcia to balet dla dorosłych, gdzie dzięki ćwiczeniom baletowym dążymy do gibkości i rozciągnięcia, zwiększenia siły mięśniowej, bez zwiększania masy ciała. Tak aby uzyskać nienaganną postawę, szczupłą sylwetkę, silne mięśnie oraz poprawę postawy.

Latino solo dla Pań

Zajęcia skierowane dla Pań które pragną nauczyć się kroków z kanonu tańców latynoamerykańskich. Uczymy się kubańskiej salsy, gorącej, brazylijskiej samby, rytmicznej cha cha cha, namiętnej rumby, hiszpańskiego paso doble, szalonego jive’a czy rock’n’rolla’a. Podczas zajęć poznajemy kroki i tworzymy choreografie a przede wszystkim świetnie się bawimy.

Taniec towarzyski dla dorosłych

Chcesz brylować na parkiecie? Poznać walca lub salsę? Te zajęcia są skierowane właśnie dla Ciebie. Tańce standardowe takie jak elegancki walc angielski, wirujący walc wiedeński, argentyńskie tango, subtelny foxtrot czy szalony quickstep nie będą już dla Ciebie tajemnicą. Podczas zajęć poznamy również tańce latynoamerykańskie: sambę, cha cha cha, rumbę, jive’a, paso doble. Ponadto zgłębimy tajniki salsy, rock’n’roll’a i nauczymy się figur z tańca użytkowego 2 na 1. Wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze, abyście mogli czerpać pełną radość z tańca.

High heels

High heels to zajęcia dla wszystkich kobiet, które chcą nauczyć się pięknie poruszać na szpilkach. Zakładając obcasy chcemy być zmysłowe i pełne gracji. Te zajęcia właśnie tego Cię uczą. Poczuj siłę kobiecości i znajdź w sobie piękno.

Zajęcia te są połączeniem elementów jazzu, latino, sexy dance, dancehall czy voguing. Po naszych zajęciach będziesz bardziej świadoma swojego ciała, swojej kobiecości i staniesz się bardziej pewna siebie. Poprzez zajęcia zaczniesz postrzegać inaczej swoje ciało, plecy będą proste, a brzuch, nogi i pośladki mocniejsze i wyrzeźbione. Twoja figura nabierze nowych ładnych proporcji.

Bachata

Taniec wywodzący się z Dominikany, gorący, zmysłowy. Utwory do których tańczymy bachatę zazwyczaj są o tematyce romantycznej, bardzo uczuciowej. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich Pań, niezależnie od wieku, figury czy stopnia tanecznego zaawansowania.

Dance aerobik

(Gr. aér, aéros – powietrze + bíos – życie), to system treningu opartego na intensywnej wymianie tlenowej. Aerobik  powstał jako dyscyplina rekreacyjna, stając się z czasem również dyscypliną sportową, w której odbywają się regularnie mistrzostwa świata.

Na zajęciach wykonujemy ćwiczenia gimnastyczne do dynamicznej muzyki. Łączymy kroki taneczne w nieskomplikowane choreografie. Podczas treningu aerobiku poprawiamy swoją kondycjęrzeźbimy sylwetkę oraz spalamy zbędne kalorie. Zajęcia skierowane są do osób młodych, które chcą poruszać się w rytm dynamicznej muzyki i dać ujście swojej energii.G

Rozciąganie dla dorosłych

Nie ma nic lepszego niż rozciąganie po treningu. Rozgrzane mięśnie stają się bardziej elastyczne i właśnie wtedy warto zrobić rozciąganie. Zwiększysz mobilność swojego ciała, poznasz zakresy i ograniczenia swoich stawów i nauczysz się jak bezpiecznie i efektywnie ćwiczyć tak aby uzyskać zaplanowany efekt.