Zajęcia taneczne dla młodzieży

Zajęcia taneczne dla młodzieży

Aerial Hoop czyli zajęcia z kołem cyrkowym

Na tych zajęciach taniec jest połączony z akrobatyką powietrzną. Wykorzystujemy do tego koło cyrkowe, które jest zawieszone pod sufitem. Tego typu zajęcia to świetny trening angażujący wszystkie partie ciała, który również bardzo efektownie wygląda i robi niesamowite wrażenie.
Te zajęcia nie tylko poprawią Twoją siłę czy gibkość, ale również zwiększą Twoją pewność siebie!

Grupa klubowa

Jest to grupa dla młodzieży, która pragnie trenować różne style taneczne. Grupa ta daje szanse rozwoju i z czasem możliwości startu na zawodach tanecznych. Do tej grupy uczęszczają osoby, dla których taniec jest pasją. Zajęcia prowadzone są 2 razy w tygodniu w grupach wiekowych.

Grupa młodzieżowa 12+

Na zajęciach poznajemy kroki hip hop, disco dance. Uczymy się elementów z techniki jazz, modern czy latino. Zajęcia rozpoczynamy rozgrzewką, wykonując ćwiczenia rozwijające koordynację, rozumienie przestrzeni oraz budujące sylwetkę. Następnie poznane kroki taneczne łączymy w choreografie do popularnych utworów z aktualnych list przebojów. Efektem jest dynamiczna i pełna emocji choreografia, w której młodzież może zaprezentować swoje umiejętności.

Jazz & modern dla młodzieży

Oba style opierają się na formie tańca klasycznego. Jazz i modern jazz pozwalają na wyrażenie emocji poprzez wykorzystanie naturalnych ruchów i możliwości ciała.

Te style taneczne są kontrastowe, ponieważ choreografię mogą być zarówno spokojne i liryczne, jak i dynamiczne i ekspresyjne.

Najbardziej charakterystycznymi elementami są: elementy na podłodze, naturalność ruchu oraz kontrola ciała.

Taniec towarzyski i użytkowy dla młodzieży

Chcesz brylować na parkiecie? Poznać tajniki tańca? Te zajęcia są skierowane właśnie dla Ciebie.

Wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze, abyście mogli czerpać pełną radość z tańca. Na zajęciach skosztujesz tańca standardowego (Walc angielski, Walc wiedeński, Tango, Quicstep, Slowfox) oraz latynoamerykańskiego (Samba, Cha Cha Cha, Rumba, Jive, Paso doble) oraz poznasz rytm Salsy i spróbujesz nowych figur 2 na 1.

Hip-hop młodzież

Nazwą hip-hop określa się całą kulturę, która powstała w latach 70-tych w Nowym Jorku. Styl taneczny w ramach kultury hip hop jest bardzo popularny na całym świecie. Ruchy hip-hopowe można zobaczyć w wielu teledyskach znanych gwiazd sceny muzycznej.  Na początkowym etapie na zajęciach skupiamy się na pracy nóg i rąk oraz na wypracowaniu koordynacji ruchowej. W kolejnym etapie ważna jest umiejętność improwizacji do muzyki.